SE_WPIC_Fronius_Symo_(1)_rdax_100

Mamy zaszczyt poinformować, że do grona członków wspierających Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV dołączyła firma Fronius Polska.
W dziedzinie energetyki słonecznej firma działa od 25 lat. Niewiele przedsiębiorstw z tej branży może pochwalić się tak długą historią.
Oprócz falowników centralnych i łańcuchowych, firma dostarcza rozwiązania teleinformatyczne dla systemów fotowoltaicznych, zapewniając niezawodne monitorowanie systemu i prostą integrację z innymi systemami. Fronius to również systemy zwiększania zużycia energii wyprodukowanej w instalacji PV bezpośrednio u źródła i do przechowywania nadwyżek energii do czasu, kiedy będzie potrzebna. Oprócz falowników i przyjaznych dla użytkownika systemów monitorowania, firma Fronius oferuje również szeroki zakres usług. Rozciągają się one od przedłużenia gwarancji, poprzez kompleksowe pakiety usług serwisowych, aż do wsparcia przy uruchamianiu systemów PV.
Dzisiaj firma ma swoje siedziby w 23 krajach i sprzedaje swoje produkty poprzez globalną sieć partnerów handlowych. Zajmuje się sprzedażą podłączonych do sieci falowników i rozwiązań magazynowania energii, skierowanych do trzech grup docelowych, jakimi są: domy prywatne, instalacje komercyjne oraz duże elektrownie.lektrownie.

 

Strona internetowa firmy: http://www.fronius.com/cps/rde/xchg/fronius_poland