Nazwa firmy
SEETEK

VAT: 91330106MA2HYXNG9E

Opis firmy:

SEETEK koncentruje się na międzynarodowym rynku fotowoltaiki i magazynowania energii, dostarczając wiodące zintegrowane rozwiązania systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii.
Mamy nadzieję przyspieszyć realizację wizji światowej zerowej emisji dwutlenku węgla i lepiej służyć globalnym użytkownikom domowym, biznesowym i instytucjonalnym.
Od dziesięcioleci jesteśmy zaangażowani w rozwój chińskiego przemysłu energii odnawialnej i zgromadziliśmy bogate doświadczenie, zwłaszcza w zakresie energii wiatrowej, energii słonecznej, magazynowania energii, energii wodorowej (pojazdy napędzane ogniwami paliwowymi i rozproszone wytwarzanie energii z ogniw paliwowych) oraz w innych dziedzinach.
Posiadamy bardzo solidne podstawy w zakresie badań i rozwoju, produkcji oraz obsługi posprzedażowej w zakresie nowej energetyki energoelektroniki (m.in. przetwornica energii wiatrowej, falownik fotowoltaiczny, falownik magazynujący energię, ładowarka EV, moduł DCDC do ogniwa paliwowego itp.).

Zakres działalności

Produkcja i dystrybucja falowników fotowoltaicznych i hybrydowych, akumulatorów, paneli fotowoltaicznych, przenośnych ładowarek.

Pełen zakres działań sprzedażowych łącznie z montażem i obsługą posprzedażową