Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV!

Nie pozwól by ominęły Cię ważne informacje z branży PV i już dziś zapisz się do newslettera Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej. Działasz w branży fotowoltaicznej? Popierasz działania i chcesz być na bieżąco z działaniami Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV? Dołącz do newslettera SBF POLSKA PV – bez zobowiązań i bez opłat.

SBF POLSKA PV to pozarządowa organizacja, której głównym celem jest propagowanie oraz promocja rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na propagację dobrych praktyk w zakresie doboru, projektowania i wykonania elektrowni fotowoltaicznych. SBF Polska PV zrzesza szerokie spektrum firm z branży fotowoltaicznej: producentów komponentów fotowoltaicznych, dystrybutorów urządzeń oraz firmy wykonawcze i produktowe.

Stowarzyszenie aktywnie uczestniczy w konsultacjach społecznych aktów prawnych dotyczących energetyki, przygotowuje i publikuje raporty o kształcie polskiego rynku fotowoltaicznego, uczestniczy w przygotowaniu wytycznych i standardów w zakresie instalacji PV. SBF POLSKA PV bierze udział w konsultacjach społecznych aktów prawnych dotyczących energetyki. Stowarzyszenie składa propozycje modyfikacji ustaw oraz współpracuje z ministerstwami w zakresie ustawodawstwa oraz działań na rzecz rozwoju fotowoltaiki w Polsce.

Chcesz dołączyć do NEWSLETTERA Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV?

Link do formularza jest dostępny tutaj.

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco i blisko branży!