Wielka Integracja Branży PV

Jaki jest cel naszego spotkania?

Przede wszystkim celem spotkania jest networking, czyli możliwość poznania i rozmowy z osobami decyzyjnymi. Będzie to okazja do spotkania menedżerów, właścicieli różnych firm, przedstawicieli producentów, hurtowni oraz firm instalacyjnych. Takich możliwości często brakuję na targach czy konferencjach, gdzie wszyscy mają ograniczony czas. Drugi cel spotkania to zapewnienie rozrywki, ale jest to również istotne dla budowania relacji biznesowych i umożliwienia dalszej współpracy.

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej - Polska PV
Big PV Party

3-4 października 2024

MSZCZONÓW

Aktualności eventowe

Wielka Integracja Branży PV

Lokalizacja

Hotel Panorama

 

ul. Tarczyńska 109a, 96-320 Mszczonów, PL
MAPA

Zapraszamy Was na Wielką Integrację Branży PV – Big PV Party, organizowaną przez Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV! Już 3 października spotkajmy się w Mszczonowie, niedaleko Warszawy, aby uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, jakiej jeszcze nie było, które połączy nas w atmosferze towarzyskiej i otworzy nowe możliwości kontaktów.

To wydarzenie nie jest typową konferencją czy targami – jest znacznie więcej! Dwie części integracji, które dla Was przygotowaliśmy, zapewnią fascynującą rozrywkę i inspirujące spotkania.

Warto wiedzieć, że liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona! Dzięki temu stworzymy kameralną atmosferę, która umożliwi większą interakcję i jeszcze lepszą zabawę. Ta integracja daje nam niepowtarzalną okazję spotkania przedstawicieli innych firm z branży fotowoltaicznej, jak również możliwość poznania nowych, inspirujących osób i przede wszystkim świetnej zabawy!

Nie możemy się już doczekać, aby Was wszystkich spotkać na tej niezwykłej imprezie integracyjnej. Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile, pełne integracji, networkingu i rozrywki!

Big PV Party

3-4 października 2024

MSZCZONÓW

Masz pytania dotyczące eventu?

Skontaktuj się z nami!

Katarzyna Jillek

sprawy organizacyjne

mail: k.jillek@polskapv.pl
tel. +48 570 072 059

DSC02091

Maciej Borowiak

prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej

mail: m.borowiak@polskapv.pl
tel. +48 605 783 101

Biuro stowarzyszenia: