Wielka Integracja Branży PV – Druga Edycja 2024

Jaki jest cel naszego spotkania?

Przede wszystkim celem spotkania jest networking, czyli możliwość poznania i rozmowy z osobami decyzyjnymi. Będzie to okazja do spotkania menedżerów, właścicieli różnych firm, przedstawicieli producentów, hurtowni oraz firm instalacyjnych. Takich możliwości często brakuję na targach czy konferencjach, gdzie wszyscy mają ograniczony czas. Drugi cel spotkania to zapewnienie rozrywki, ale jest to również istotne dla budowania relacji biznesowych i umożliwienia dalszej współpracy.

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej - Polska PV

Z wielką przyjemnością ogłaszamy powrót Big PV Party!

To nie jest typowa konferencja czy targi – to coś więcej! Przygotowaliśmy dla Was dwa bloki merytoryczne i jeden rozrywkowy a na koniec elegancka kolacja z atrakcją.

Pierwszy blok to dyskusje o magazynach energii. Stopniowo będziemy ujawniali listę naszych gości, lecz już teraz możemy Wam przekazać, że wystąpią m.in. wystąpią m.in. przedstawiciel Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz znany wszystkim ekonomista z prognozami na 2025 rok.

Drugi blok poświęcimy tematom sprzedażowym. Dowiecie się jak zaprzęgnąć sztuczną inteligencję do zwiększenia konwersji i jak usprawnić sprzedaż w segmencie biznesowym.

Trzecia część to rozrywka i rozmowy networkingowe.

Szczegóły wydarzenia i zaproszonych gości będziemy Wam stopniowo ujawniać. I edycja dostała wysokie oceny a 90% gości z ubiegłego roku planuje się bawić także w tym.

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona do 170 osób! Dzięki temu stworzymy atmosferę swobodnych i konkretnych rozmów biznesowych.

Podejmij decyzję jeszcze dzisiaj, kup bilet i zarezerwuj hotel.

 

Do zobaczenia na Big PV Party 2024!

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji:

24-25 października 2024

MSZCZONÓW

Harmonogram

24 października

czwartek

11:00 Rozpoczęcie

  • Perspektywy rynkowe i ekonomiczne w 2025 r.
  • Rozmowa z przedstawicielem Ministerstwa Klimatu i Środowiska na temat funduszy unijnych i polityki klimatycznej

Przerwa kawowa

  • Magazyny energii – gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy?
  • Odnawialne technologie przyszłości
  • Zebranie Zarządu SBF. Rozmowa off-topic o tym co się dzieje w branży?

Przerwa obiadowa

  • Jak wdrożyć AI w codziennym działaniu by poprawić konwersję sprzedaży?
  • 10 najczęstszych błędów handlowców. Co zrobić by poprawić konwersję?
  • Lider a szef. Jak dobrać rolę w zmieniającym się środowisku pracy?

Wieczór z niespodzianką

 

25 października

piątek

Wspólnie śniadanie oraz niespodzianka.

Aktualności eventowe

Wielka Integracja Branży PV

Lokalizacja

Hotel Panorama

 

ul. Tarczyńska 109a, 96-320 Mszczonów, PL
MAPA

Zapraszamy Was na Wielką Integrację Branży PV – Big PV Party, organizowaną przez Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV! Już 24 października spotkajmy się w Mszczonowie, niedaleko Warszawy, aby uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, jakiej jeszcze nie było, które połączy nas w atmosferze towarzyskiej i otworzy nowe możliwości kontaktów.

To wydarzenie nie jest typową konferencją czy targami – jest znacznie więcej! Dwie części integracji, które dla Was przygotowaliśmy, zapewnią fascynującą rozrywkę i inspirujące spotkania.

Warto wiedzieć, że liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona! Dzięki temu stworzymy kameralną atmosferę, która umożliwi większą interakcję i jeszcze lepszą zabawę. Ta integracja daje nam niepowtarzalną okazję spotkania przedstawicieli innych firm z branży fotowoltaicznej, jak również możliwość poznania nowych, inspirujących osób i przede wszystkim świetnej zabawy!

Nie możemy się już doczekać, aby Was wszystkich spotkać na tej niezwykłej imprezie integracyjnej. Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile, pełne integracji, networkingu i rozrywki!

24-25 października 2024

MSZCZONÓW

Masz pytania dotyczące eventu?

Skontaktuj się z nami!

Barbara Woś

sprawy organizacyjne

mail: b.woś@polskapv.pl
tel. +48 12 654 52 12

Małgorzata Trzęsowska

sprawy organizacyjne

mail: m.trzesowska@polskapv.pl
tel. +48 570 072 059

Biuro stowarzyszenia: