Ekodel zasila poczet członków wspierających SBF POLSKA PV!

Ekodel jest firmą z tradycjami rodzinnymi założoną przez pięciu braci Edel, których kompetencje i zainteresowania z dziedziny odnawialnych źródeł energii zaowocowały przedsiębiorstwem zajmującym się branżą OZE w sposób kompleksowy. Dzisiaj ekodel oferuje klientom instalacje fotowoltaiczne z podzespołów wyłącznie sprawdzonych marek i obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Firma ekodel chcąc zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług, korzysta z własnych zespołów instalatorskich, a na wykonany montaż udziela 5 letniej rękojmi w standardzie. Firma ma na swoim koncie ponad 1100 instalacji.

Dla ekodel bardzo ważną kwestią jest ochrona środowiska, która przejawia się w ich decyzjach biznesowych. Ekodel troskę o środowisko stara się szerzyć poprzez budowanie świadomość ekologicznej wśród klientów i pracowników.

Misją firmy ekodel od samego początku było wspieranie rozwoju w zakresie pozyskiwania zielonej energii, z której zyski czerpie nie tylko klient – użytkownik indywidualny lub firmowy, ale również środowisko, które nie jest przez to dodatkowo zanieczyszczane.

Więcej informacji na stronie www.ekodel.com