Podczas drugiego dnia Targów ENEX Nowa Energia w Kielcach, czyli 27.02.2020 firma Viessmann podpisała deklarację przystąpienia do Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV jako członek wspierający.

Podpis pod deklaracją złożył w imieniu Stowarzyszenia – Prezes Bogdan Szymański, a w imieniu firmy Viessmann – Prezes Zarządu Sebastian Walerysiak.

 

Uroczyste podpisanie deklaracji odbyło się przy stoisku SBF POLSKA PV w asyście kamer i aparatów.

Wydarzenie to jest bardzo ważne w kontekście działania Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV. Viessmann to firma z długą i bogatą historią, założona w 1917 Niemczech przez Johanna Viessmanna. 

Obecnie należy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw specjalizujących się w technice grzewczej i odnawialnych źródłach energii. Szeroka oferta przedsiębiorstwa i pracujący w niej specjaliści są nieocenioną bazą wiedzy i doświadczeń, które mogą wspomóc i usprawnić działanie Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV.

Cieszymy się, że nasze Stowarzyszenie rozszerza partnerstwo o kolejne przedsiębiorstwo z branży grzewczej. Witamy w poczcie naszych Członków Wspierających!