Zapraszamy na XXIX Forum Energia w Gminie, które odbędzie się 4 października 2018 r. w Gdańsku.

Miejsce: Nowy Ratusz, Sala Obrad Rady Miasta Gdańska, ul. Wały Jagiellońskie 1, 80-853 Gdańsk

Cykl spotkań Energia w Gminie to ogólnopolski program spotkań branżowych skierowany do przedstawicieli władz lokalnych: burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, działów ochrony środowiska, zamówień publicznych i inwestycji.

Tematyka to dotyczące szeroko pojęta efektywność energetyczna, niska emisja, inwestycje energooszczędne oraz źródła finansowania.

W programie między innymi na co zwrócić uwagę przy doborze instalacji fotowoltaicznej, założenia projektowe a praktyka w technice grzewczej, katalog dobrych praktyk i błędów w ociepleniach, obowiązujące przepisy i normy w akustyce w budownictwie, praktyczne aspekty zarządzania gminną infrastrukturą elektryczną i transportową i wiele innych.

Prelegenci to specjaliści w swych dziedzinach.

Uczestnicy otrzymają certyfikat poświadczający udział w wydarzeniu oraz Poradnik „Niska Emisja – efektywność energetyczna w gminach i samorządach” pod redakcją naukową dr inż. Michała Kaczmarczyka.

Wstęp bezpłatny: dla przedstawicieli gmin i samorządów lokalnych, partnerów organizatorów konferencji, instytucji państwowych i naukowych – obowiązkowa rejestracja.

Program, formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje na stronie wydarzenia: TUTAJ

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie pod patronatem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV.