Heliospower nowym członkiem wspierającym SBF POLSKA PV!

Heliospower Fotowoltaika to firma koncentrująca swoje działania na popularyzacji rozwiązań z zakresu energii odnawialnej. Od 2015 roku zajmuje się dystrybucją oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Oferta Heliospower skierowana jest do wszystkich zainteresowanych montażem urządzeń, dzięki którym będą mogli przetwarzać energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną i wykorzystywać ją na własny użytek.

Heliospower dba o klientów już od samego początku procesu inwestycyjnego oferując bezpłatne porady na etapie konsultacji. Doświadczenie firmy w montażu różnej wielkości elektrowni fotowoltaicznych potwierdzone jest licznymi referencjami. Heliospower współpracuje z najlepszymi dostawcami, co zapewnia oferty na wysokiej jakości panele i systemy fotowoltaiczne. Firma zapewnia fachową pomoc i niezbędne informacje dotyczące uzyskania finansowania inwestycji w panele fotowoltaiczne (dofinansowanie i kredyt).

Heliospower ma na swoim koncie wiele zrealizowanych inwestycji. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami publicznymi.
Firma posiada duże doświadczenie w branży, którym chętnie się dzieli. W październiku 2016 r. rozpoczęła cykl szkoleń dla Państwowej Straży Pożarnej z województwa mazowieckiego, dzięki czemu strażacy mieli okazję dowiedzieć się więcej o instalacjach fotowoltaicznych. Temat szkoleń to: „Zagrożenia podczas użytkowania i pożarów ogniw fotowoltaicznych”. W ramach zajęć strażacy poznali budowę oraz zasadę działań systemów fotowoltaicznych.

Heliospower została zwycięzcą w konkursie na Instalatora Roku 2020! Konkurs odbył się 26 lutego 2020 roku, na Arenie MiastOZE podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach. Była to 4 edycja konkursu, którego misją jest promowanie dobrych praktyk wśród instalatorów oraz zwrócenie uwagi na to że nie tylko jakość komponentów, ale również wykonania instalacji PV jest kluczowa, aby inwestorzy mogli z niej bezpiecznie korzystać przez lata.