HYPONTECH nowym członkiem wspierającym SBF POLSKA PV!

HYPONTECH tworzy inteligentne rozwiązania solarne, wnosząc rzeczywisty postęp do świata odnawialnych źródeł energii. HYPONTECH posiada interesujące portfolio falowników PV i falowników magazynujących, a także inteligentnych rozwiązań do zarządzania energią. Produkty i specjalizacje Hypontech zostały dostarczone i przetestowane w środowiskach na całym świecie, w 50 krajach na 6 kontynentach.

Firma cechuje się dziesięcioletnim doświadczeniem i stawiała czoła największym wyzwaniom w branży solarnej. Niezawodność i jakość portfolio firmy HYPONTECH pochodzi z wysoce znormalizowanej technologii i łańcucha dostaw. Zespół produkcyjny Hypontech wdrożył siły produkcyjne o wysokim poziomie wiedzy, doświadczeniu i zaawansowanej infrastrukturze IT. Łącząc to wszystko, zapewnia rozwiązania o jakości Tier 1 w przystępnej cenie.

HYPONTECH stawia na inteligentną sieć. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzanie energią jest możliwe wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Duża część systemu jest zdigitalizowana, w tym zdalnie monitorowana i konserwowana. Zapewnia to konsumentom polepszenie komfortu użytkowania oraz zwiększenie roboczej efektywność urządzeń.