Instalator Roku 2021 – już dziś poznamy zwycięzcę konkursu!

Która z firm w tym roku pochwali się najlepszą ekipą montażową w Polsce? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo. Dziś o godz. 14.00 rusza 5. edycja konkursu na najlepszego instalatora w branży fotowoltaicznej. Jak co roku, najlepsze drużyny powalczą o tytuł Instalatora Roku. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV oraz Corab – polski producent systemów fotowoltaicznych. Kto stanie na najwyższym stopniu podium?

Edukacja, promowanie dobrych praktyk w branży fotowoltaicznej, a także dobra zabawa!

Konkurs na Instalatora Roku 2021, rusza dziś o 14:00. Wydarzenie to doskonała okazja do tego, by dzielić się doświadczeniami, promować dobre praktyki i jednocześnie dobrze się bawić. Już dziś sześć drużyn zmierzy się o miano najlepszej w Polsce, montując na czas instalację fotowoltaiczną. Dotychczas event dostępny był tylko dla odwiedzających Targi Enex w Kielcach, jednak w tym roku konkurs można obejrzeć na żywo z dowolnego miejsca na świecie.

Zmagania można śledzić na jednej z 4 platform:

  1. Corab – https://corab.pl/instalator-roku-2021-1
  2. ClickMeeting – 
  3. Facebook – https://fb.me/e/hnuE3cTg6
  4. Youtube: – https://youtu.be/3jZ1POxQeZ4

Konkurs Instalatora Roku ma już wieloletnią tradycję. Podczas oceny zadań zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania montażu oraz czy drużyna nie popełnia błędów. Bezpieczeństwo monterów oraz użytkowników instalacji fotowoltaicznych jest najważniejsze. Co roku drużyny dopingowały tłumy ludzi. Tym razem mamy szansę dotrzeć do dużo większej publiczności

– stwierdza Bogdan Szymański, Prezes SBF.

Pot, krew i… wyjątkowa nagroda

Doświadczenie poprzednich edycji pokazało duże zainteresowanie tematem nie tylko ze strony instalatorów, ale przede wszystkim inwestorów. Osoby szykujące się do inwestycji w instalację fotowoltaicznych podczas konkursu mogą posłuchać rad ekspertów oraz pierwszy raz zobaczyć, jak wygląda montaż instalacji… Co prawda w przyśpieszonym tempie. Emocji, potu i krwi nie brakuje.

Warto się zaangażować i dać z siebie wszystko. Pierwszą nagrodą jest kompletna instalacja fotowoltaiczna o mocy 4 KWp. Organizatorzy wraz z Partnerami przekazali komponenty warte blisko 30 tysięcy złotych.

Warto przypomnieć, że poprzedni zwycięzcy SunSol oraz Helios Power swoje nagrody przeznaczyli, na cele charytatywne wspierając placówki zajmujące się najmłodszymi.

Edukacja to dla Corab od początku była ważnym elementem misji. Konkurs Instalatora Roku dobrze się w to wpisuje. To niewątpliwe spotkanie dwóch światów: instalatora oraz inwestora. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem oraz pokazujemy inwestorom, na co powinni zwrócić uwagę.

– mówi Łukasz Kotula, Dyrektor Działu Szkoleń i Rozwoju Corab