Kongres Fotowoltaiczny PV-CON 2021 ONLINE już 9 czerwca 2021!

Już 9 i 10 czerwca zapraszamy na kolejną – drugą edycję wyjątkowego, specjalistycznego spotkania w branży fotowoltaicznej. Jest to spotkanie poświęcone aktualnemu rozwojowi rynku fotowoltaicznego w kontekście zmian zachodzących na rynkach światowych i doskonała okazja na fachowe rozmowy o rynku PV. Wydarzenie przeznaczone jest w głównej mierze dla dystrybutorów, instalatorów, projektantów, ale również inwestorów. Współorganizatorem PV-CON 2021 jest Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV

Jedyne takie wydarzenie w branży!

PV-CON 2021 jest oparty o nowoczesną formę przekazu i wyjątkową oprawę. Na wydarzeniu eksperci z branży PV poruszą najistotniejsze tematy z rynku. W pierwszy dzień kongresu – 9. czerwca o godz. 10:00 zapraszamy na sesje kongresowe i premiery PV-CON 2021. Poruszone zostaną tematy takie jak dynamiczny wzrost cen uprawnień do emisji CO2 oraz rola i potencjał fotowoltaiki w obniżaniu tych cen. W trakcie kongresu przeanalizowany zostanie wpływ zmian w prawie energetycznym na magazynowanie energii. Kolejnym tematem poruszanym na wydarzeniu będą mity i kontrowersyjne opinie w temacie dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę.

Fot. GLOBEnergia

W trakcie kongresu reprezentanci producentów falowników przedyskutują zmiany w zakresie kodeksów sieciowych oraz decyzję PTPIREE. Poruszona zostanie również kwestia gotowości producentów falowników na nadchodzącą rewolucję.

Szczegółowy program można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Pierwszego dnia Kongresu Fotowoltaicznego będzie miała również miejsce premiera najnowszego wydania poradnika „Instalacje Fotowoltaiczne” autorstwa Prezesa Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV – Bogdana Szymańskiego. W związku z tym przygotowujemy niespodziankę, dlatego warto zarejestrować się już teraz!

Nie będzie to jedyna premiera planowana na PV-CON 2021! Jakie to będą premiery? Tego nie zdradzimy aż do 9. czerwca! Bądźcie z nami na żywo!

W drugi dzień Kongresu Fotowoltaicznego PV-CON 2021 10. czerwca zapraszamy na serię webinarów z profesjonalistami. Tematy poszczególnych webinarów oraz formularze rejestracyjne będą dostępne w nieco późniejszym terminie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Zarejestruj się już teraz!

Udział w kongresie PV-CON 2021 jest bezpłatny, ale udział możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają od nas aktualne informacje na temat wydarzenia, a po Kongresie materiały pokongresowe oraz nagranie z wydarzenia.

FORMULARZ REJESTRACYJNY jest dostępny TUTAJ!

Zarejestruj się już dziś i dołącz do zwiększającej się publiczności Kongresu Fotowoltaicznego PV-CON 2021. Nie przegap naszego wydarzenia live i bądź z nami online 9. i 10. czerwca 2021 roku!