PAGRA nowym członkiem wspierającym SBF POLSKA PV!

PAGRA Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się doradztwem i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Głównym celem firmy podczas wykonywania instalacji fotowoltaicznych jest przestrzeganie aktualnych aspektów prawnych i stosowanie się do dobrych praktyk branży fotowoltaicznej. Dzięki takiemu podejściu, a także stosowaniu wysokiej jakości produktów eksperci firmy PAGRA mają pewność, że ich klienci będą zadowoleni z pracy instalacji. Firma dużą wagę przykłada do tego, aby ekipy montażowe sprawdzały pod każdym aspektem instalacje fotowoltaiczną, zarówno w kwestii montażu konstrukcji wsporczej, jak i połączeń elektrycznych.

PAGRA jest partnerem BRUK-BET® Fotowoltaika, co daje jej możliwość ciągłego rozwoju doradców, ekip montażowych oraz odbywania niezbędnych szkoleń. Współpraca pozwala klientowi być pewnym, że korzysta z usług specjalistów z branży fotowoltaicznej.

Instalacje wykonane przez firmę PAGRA są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Przy projektowaniu i montażu brane są pod uwagę wszystkie stawiane wymagania w kierunku paneli fotowoltaicznych, a także inwertera. Informacje o realizacjach firmy oraz przykładowych montażach są dostępne na www.pagra.eu.

Drugą dziedziną działalności firmy jest także doradztwo i montaż pomp ciepła. W tej branży PAGRA współpracuje z producentami Thermia i Aermec.