Pionier Energia zasila poczet członków wspierających SBF POLSKA PV!

Pionier Energia to ogólnopolska firma z branży OZE świadcząca kompleksową obsługę Klienta w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła i eko ogrzewania dla właścicieli domów jednorodzinnych.

Pionier Energia ciągle zwiększa swoją ofertę produktów i usług, co daje większe możliwości przy doborze komponentów najwyższej jakości dostępnej na rynku, a co najważniejsze w budżecie Klienta. Pionier Energia zajmuje się doradztwem, montażem oraz dopełnieniem wszelkich formalności związanych z finansowaniem ekologicznych rozwiązań dla domu.

Jest to firma oparta na wiedzy, doświadczeniu i odpowiedzialności. Buduje swoją wartość na rynku poprzez uczciwość w biznesie i jakość pracy. Firma zwraca dużą uwagę na zaufanie i zadowolenie klientów, a także pracowników i partnerów firmy, co świadczy o trosce o długotrwały wzrost na rynku fotowoltaiki w Polsce. Misją firmy Pionier Energia jest dostarczanie Klientom takich rozwiązań fotowoltaicznych, które będą odpowiednie do ich potrzeb i za cenę, na którą ich stać.

Lojalność Pionier Energia wobec klientów, pracowników i partnerów oparta jest na szczerych i uczciwych relacjach. Lojalność jest jednym z kamieni węgielnych naszych działań. Przejrzystość jest to jedna z głównych zasad Pionier Energia oraz wartość stała wobec wszystkich interesariuszy: klientów, pracowników, partnerów, udziałowców i społeczeństwa. Pionier Energia nie toleruje praktyk, które nie są oparte na szczerości i uczciwości.

Więcej informacji o firmie Pionier Energia znajduje się tutaj.