Witamy w naszym gronie kolejną firmę! Firma PPUH MULTI-TRONIK istnieje od 1995r. Zajmujemy się projektowaniem, dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznych. Specjalizacja: instalacje dla przemysłu i farmy.

 

 

O firmie:

 

Firma P.P.U.H. Multi-Tronik działa na rynku od 1995r. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Faac, Novoferm, Wiśniowski, Solar-Edge, Fronius, Nibe.

Nasza firma dostarcza i montuje szlabany, bramy ,automatykę, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne na terenie całego kraju. Należymy do elitarnej grupy PROFESSJONALS, firm profesjonalnie zajmujących się dostawa i montażem w/w produktów.

W zakresie instalacji fotowoltaicznych firma działa już od ponad 7 lat. W swoim dorobku mamy wykonanie ponad 30MW mocy instalacji PV. Wykonujemy instalację kompleksowo „pod klucz” począwszy od projektu, sprzedaży, montażu, uruchomienia oraz załatwienia wszystkich spraw formalnych związanych z przyłączeniem do sieci energetycznej.

W swojej ofercie z dziedziny fotowoltaiki mamy najnowsze rozwiązania na skalę światową uznanych i największych producentów, które zapewniają bezpieczeństwo i największa wydajność produkcji energii elektrycznej ze słońca.