PV SYSTEM dołącza do grona członków SBF POLSKA PV!

PV SYSTEM to hurtownia fotowoltaiczna z mocnym zapleczem technologicznym. Wieloletnie doświadczenie, dziesiątki zrealizowanych projektów i hurtowy obrót podzespołami do budowy instalacji fotowoltaicznych ugruntował pozycję PV SYSTEM w roli lidera rynku o specjalizacji w zakresie projektowania i budowy dużych instalacji fotowoltaicznych, kompleksowej budowy farm fotowoltaicznych oraz optymalizacji projektów już istniejących.

PV SYSTEM to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie komponenty do budowy instalacji fotowoltaicznych np. panele fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcje wsporcze, rozłączniki pożarowe i wszystkie inne niezbędne akcesoria potrzebne do montażu instalacji fotowoltaicznych.

Spora powierzchnia magazynowa, którą może pochwalić się PV SYSTEM pozwala zaoferować duży wybór elementów dostępnych od ręki. Klienci PV SYSTEM mają możliwość odebrać je osobiście lub zamówić z dostawą w konkretne miejsce. Oferta hurtowni bazuje głównie na doświadczeniu firmy. PV SYSTEM oferuje tylko sprawdzone urządzenia na każdą możliwą okoliczność. Firma proponuje połączenie wysokiej klasy urządzeń z fachowym wykonaniem. PV system posiada wysoko wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, którzy dbają o to, by produkty były trwałe i solidne, a przede wszystkim cechowały się jak największą sprawnością.

PV SYSTEM w swoim ośrodku szkoleniowym prowadzi zarówno szkolenia akredytowane UDT jak również specjalistyczne kursy. Od początku swojej działalności firma stawia na współpracę z renomowanymi producentami. Firma stosuje tylko oryginalne podzespoły, które charakteryzują się realną, polską gwarancją.

Zapraszamy na www.pv-system.pl!