Mamy przyjemność ogłosić, iż kolejna firma działająca w branży fotowoltaicznej, zajmująca się kompleksowo instalacjami wstąpiła do grona naszych członków wspierających. Mamy przyjemność przywitać PV Technik z Goleniowa. Cieszymy się, że dołącza do nas kolejna doświadczona firma z naszego kraju!

Firma PV Technik pochodzi z województwa zachodniopomorskiego i jak twierdzi jeden z jej założycieli – chcą współpracować z najlepszymi partnerami w kraju troszcząc się o poprawę środowiska i redukcje emisji gazów cieplarnianych.
Właśnie dlatego zdecydowali się na członkostwo w SBF. Poza standardowymi produktami takimi jak kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych dla: domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz firm, PV Technik zajmuje się również systemami grzewczymi takimi jak pompy ciepła oraz folie grzewcze na podczerwień.

Jest to jedna z nielicznych firm w Polsce, która daje 15 lat gwarancji całkowitej na swoje produkty jak również zapewnia podjęcie próby naprawy awarii u swoich klientów w czasie niespełna 48 godzin. Firma na chwilę obecną działa na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego, jednak jej plany rozwojowe mówią o dostarczaniu czystej energii elektrycznej do domów jednorodzinnych w całej Polsce już w przyszłym roku.

Firma stawia na wiedzę, którą chętnie dzieli się ze swoimi pracownikami, co pozwala na sfinalizowanie inwestycji z co trzecim zainteresowanym inwestorem.