Jak co roku, zapraszamy na kolejną edycję konkursu na fotowoltaicznego Instalatora Roku, który odbędzie się 26 lutego 2020 r. pod naszym patronatem, podczas Targów ENEX.

28 stycznia o godzinie 9:00 ruszają zapisy na IV edycję Konkursu Instalator Roku 2020. Konkurs przeznaczony jest dla firm instalacyjnych, które serdecznie zachęcamy do udziału. Zwiedzających zapraszamy na widowisko i pokaz montażu instalacji fotowoltaicznych na żywo. Konkurs odbędzie się w centralnej części hali, na Arenie MiastOZE.

Misją konkursu jest promowanie dobrych praktyk w branży fotowoltaicznej. Konkurs organizowany jest pod patronatem SBF POLSKA PV, w ramach Akademii Corab. Wydarzenie skupia marki, którym zależy na promowaniu firm przywiązanych do jakości montażu.

Instalator Roku 2017

Zgłoszenia

Zapisy do konkursu na Instalatora Roku 2020, zaczynają się już jutro – 28 stycznia od 9 rano i potrwają do 10 lutego do godziny 15.00. Zgłoszenia przesłane przed lub po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Aby zgłosić się do konkursu, należy dołączyć zdjęcia przykładowej instalacji wykonanej przez zgłaszającego oraz zdjęcie sposobu podłączenia falownika i zabezpieczeń, które pozwolą ocenić poprawność wykonania. O zaproszeniu na konkurs decyduje poprawność instalacji oraz kolejność zgłoszeń.

Nagrodą jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 4 Wp.

Gdzie: Arena MiastOZEnergią Globenergia, Targi ENEX 2020, HALA E.
Kiedy: 26 lutego 2020r
Oficjalna strona wydarzenia: http://instalator-roku.corab.eu