Już 26-27 lutego 2020 roku, odbędą się Targi ENEX, na których będzie można zwiedzić MiastOZE, którego będziemy mieszkańcem! Jak to “na mieście” będzie można się z nami spotkać! W dniach 26-27.02.2020 Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej będzie specjalnie dla Was.

Przechadzając się ulicami miasta, zobaczysz najnowsze moduły, falowniki i konstrukcje dla instalacji fotowoltaicznych, a także stoisko SBF POLSKA PV!

Na stoisku będzie można zapytać o naszą działalność, poznać szczegóły nowej kampanii informacyjnej o ochronie ppoż instalacji PV, a także zasięgnąć wiedzy na temat instalacji fotowoltaicznych.

Oprócz tego SBF POLSKA PV objęło patronatem XI Ogólnopolskie Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii, które odbędzie się 26.02.2020 roku również na kieleckich targach, w Mieście OZE.

Forum Solar+ to spotkanie, które zostanie w pełni poświęcone branży fotowoltaicznej i zagadnieniom magazynowania energii, to forum wymiany doświadczeń, analizy zmian prawnych, aktualnych cen, czy nowości technologicznych. Podczas forum, będzie można uzyskać konkretne porady dla inwestorów i instalatorów, także od członków Stowarzyszenia SBF POLSKA PV. Poruszone zostaną ważne aspekty rynkowe dotyczące fotowoltaiki w Polsce.

Czas na rozrywkę, nagrody i konkursy pełne energii!

Co to byłoby za MiastOZE, w którym nie można by było skosztować odrobiny rozrywki? MiastOZE to także konkursy dla instalatorów i nie tylko!

Konkurs na Instalatora roku 2020 w branży PV – to konkurs edukacyjny, w którym drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny fotowoltaiki.Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy. To też pokaz montażu fotowoltaiki na żywo, w wykonaniu doświadczonych i gotowych na wyzwania firm instalacyjnych.

SBF POLSKA PV w MiastOZE

GDZIE: Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1, hala E, stoisko E19
KIEDY: 26-27.02.2020
OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: http://miastoze.pl/