Już 26-27 lutego 2020 roku, odbędą się Targi ENEX na którym będzie można się z nami spotkać! Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej po raz kolejny będzie miało swoje stoisko na Pasażu Energetycznym GLOBEnergia.

Na stoisku będzie można zapytać o naszą działalność, poznać szczegóły nowej kampanii informacyjnej o ochronie ppoż instalacji PV, a także zasięgnąć wiedzy na temat instalacji fotowoltaicznych.

Oprócz tego SBF POLSKA PV objęło patronatem XI Ogólnopolskie Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii, które odbędzie się 26.02.2020 roku również na kieleckich targach, w Mieście OZE.

Forum Solar+ to spotkanie, które zostanie w pełni poświęcone branży fotowoltaicznej i zagadnieniom magazynowania energii, to forum wymiany doświadczeń, analizy zmian prawnych, aktualnych cen, czy nowości technologicznych. Podczas forum, będzie można uzyskać konkretne porady dla inwestorów i instalatorów, także od członków Stowarzyszenia SBF POLSKA PV. Poruszone zostaną ważne aspekty rynkowe dotyczące fotowoltaiki w Polsce.

SBF POLSKA PV na targach Enex

GDZIE: Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1, hala E, stoisko E19
KIEDY: 26-27.02.2020
OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: https://www.targikielce.pl/enex