Solplanet wstępuje w szeregi SBF POLSKA PV!

Solplanet to marka falowników fotowoltaicznych należąca do firmy AISWEI, która specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji inwerterów od 2007 roku. Falowniki fotowoltaiczne Solplanet są produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości. Są łatwe w montażu, niezawodne i przyjazne w obsłudze. Solplanet dokłada wszelkich starań, aby zapewnić możliwie jak najwyższy komfort użytkowania dystrybutorom, instalatorom i użytkownikom końcowym.

Falowniki Solplanet objęte są 10-letnią gwarancją, którą można przedłużyć do 15 i 20 lat, a certyfikat gwarancyjny pobrać ze strony internetowej producenta. W ofercie Solplanet dostępne są falowniki 1-fazowe i 3-fazowe, od 1 do 50 kW, a także akcesoria np. moduł 4G z przedpłaconą kartą SIM na okres 5 lat, oraz autorski system do monitorowania i zarządzania instalacją (APP & Cloud).

Solplanet zapewnia lokalny serwis na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy Fixit SA, z infolinią techniczną przeznaczoną zarówno dla instalatora, jak i dla użytkownika.

Dystrybutorami falowników Solplanet są Emiter, Grodno, Manitu Solar, MPL Energy oraz OEM Energy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.