Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV Patronem II edycji konferencji PV GigaCon!

Prezes SBF POLSKA PV Bogdan Szymański prelegentem na PV GigaCon
Konferencja online odbędzie się 19 listopada. Podczas wydarzenia Partnerzy zaprezentują swoje rozwiązania, poruszone zostaną tematy związane z energią słoneczną, jej pozyskiwaniem oraz o produktach, które usprawnią oszczędzanie energii słonecznej w Polsce. Jednym z prelegentów będzie prezes naszego stowarzyszenia – Bogdan Szymański, który zaprezentuje trendy w polskim rynku fotowoltaiki.

Ponadto w gronie prelegentów zobaczymy:
– Mariusz Potocki (Solar Edge)
Cały proces zarządzania instalacją OZE w telefonie? FlowDog – platforma, która da Ci pełną kontrolę nad procesem instalacji OZE.
– Bartłomiej Szkóp (LOVO)
Moduły dwustronne – dlaczego technologie bifacial stają się coraz bardziej popularne? Trendy branżowe, aspekty techniczne oraz ekonomiczne oczami producenta modułów fotowoltaicznych.
– Marcin Jędrachowicz (JinkoSolar)
Kompleksowa dostawa towarów dla farm fotowoltaicznych 1MW i ich wielokrotności (1MW-PACK-SELL).
– Krzysztof Kowalczyk (INS-EL)
Oferta rozwiązań on-grid i off-grid w dystrybucji ACTION S.A. na przykładzie inwerterów wyspowych Orvaldi i mikroinwerterów MW GreenPower.
– Konrad Tuz, Wojciech Buksiński (Orvaldi Solar Energy)
Prezentacja szerokiej oferty Działu Fotowoltaika – ACTION Business Center.
– Grzegorz Budek (ACTION)

O konferencji

W trakcie konferencji uczestnicy porozmawiają o szansach i wyzwaniach stojących przed firmami zajmującymi się tym tematem. Omówione zostanie również to w jaki sposób energia pozyskiwana ze słońca wykorzystywana jest w Polsce, a jak w Europie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja na wydarzenie.
Każdy zarejestrowany uczestnik, 24 h przed wydarzeniem otrzyma link dostępu do konferencji na podany przy rejestracji adres email.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia możemy znaleźć tutaj.