Sungrow wstępuje w szeregi SBF POLSKA PV!

Sungrow Power Supply Co., Ltd („Sungrow”) jest jedną z najbardziej znanych na świecie marek falowników z ponad 120 GW zainstalowanymi na całym świecie. Założona w 1997 roku przez profesora uniwersyteckiego Cao Renxian, firma Sungrow należy do liderów w dziedzinie badań i rozwoju inwerterów solarnych. Sungrow posiada jeden z największych w branży zespół badawczo-rozwojowy oraz szerokie portfolio produktów oferujących rozwiązania z zakresu inwerterów fotowoltaicznych i systemów magazynowania energii do zastosowań użytkowych, komercyjnych i mieszkaniowych, a także uznane na całym świecie rozwiązania z zakresu pływających instalacji fotowoltaicznych. Sungrow dociera do ponad 120 państw na świecie, mając ponad 15% udział w rynku.

Jako lider innowacji w przemyśle solarnym, Sungrow posiada dynamiczny zespół badawczo-rozwojowy, który składa się z ponad 1600 pracowników. Firma zainwestowała również we własne centrum badawcze zatwierdzone przez UL, CSA, TÜV Rheinland i TÜV SÜD. W 2019 r. firma Sungrow uruchomiła w Indiach największą na świecie fabrykę falowników o mocy 3 GW, która po osiągnięciu pełnej zdolności produkcyjnej pozwoli na osiągnięcie łącznej mocy produkcyjnej równej 50 GW rocznie.

Oferując szeroki zakres rozwiązań i usług, firma Sungrow angażuje się w dostarczanie czystej energii dla wszystkich i nie ustaje w wysiłkach, aby stać się światowym liderem w dziedzinie technologii czystej konwersji energii.

Więcej informacji o firmie Sungrow na stronie www.sungrowpower.com.