SunLife wstępuje w szeregi SBF POLSKA PV!

SunLife Sp. z o.o. sp. k. to zespół pasjonatów branży fotowoltaicznej, nie tylko jako technologii, ale głównie ekologicznego stylu życia. Motywacja do działania zespołu SunLife to głównie czynienie środowiska lepszym. SunLife gwarantuje najwyższą jakość, eksperckie doradztwo, opiekę po montażu oraz wsparcie oparte o 6 letnie doświadczenie w branży OZE.

W SunLife najważniejszy jest klient, a 70% nowych realizacji firmy wynika z poleceń. SunLife z dbałością podchodzi do szczegółów i otacza każdego z klientów indywidualną opieką. Jest to firma z Opola, która należy do liderów pod względem zamontowanych instalacji w województwie Opolskim.

Firma zajmuje się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych. SunLife ma w swoich szeregach profesjonalnych handlowców i własne, wyszkolone ekipy montażowe. Firma nie korzysta z usług podwykonawczych. W trakcie całego procesu nad realizacją inwestycji czuwa biuro, które pełni dozór, aby wszystkie kwestie związane z instalacją zostały dopięte na ostatni guzik.

Współpracując z klientami, SunLife stawia na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych prac. Dobierając instalację, zwraca uwagę na jakość urządzeń i komfort użytkowania przez Inwestora.

Więcej informacji o firmie SunLife można znaleźć tutaj: www.sunlifefotowoltaika.pl.