Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV informuje, że objęło patronatem tegoroczną edycje Targów ENEX/ENEX Nowa Energia!

Przedstawiciele SBF POLSKA PV będą aktywnym uczestnikiem tegorocznych wydarzeń targowych, więc uczestnictwo w targach będzie idealną okazją do spotkania.

Instalatorów zapraszamy do konkursu
Przypominamy, że SBF POLSKA PV jest organizatorem konkursu „Instalator Roku 2018” w kategorii FOTOWOLTAIKA! Konkurs odbędzie się 28 lutego 2018r. w ARENIE PASAŻU ENERGETYCZNEGO GLOBEnergia.

Dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w montażu systemu fotowoltaicznego na czas, zgodnie ze sztuką i instrukcją. Nad jakością i kompletnością wykonanego systemu czuwać będzie Komisja Konkursowa, przyznając punkty, jak i kary w postaci karnych sekund! Tu będzie liczyła się wiedza, precyzja, doświadczenie i szybkość! Zapewniamy, że udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy. Specjalny dach montażowy już czeka na chętnych. Rejestracja chętnych już trwa!

Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami poprawnie wykonanej można wysyłać od 12.00 01.02.2018 r. do 12.00 14.02.2018 r. na adres:instalator@corab.com.pl. Do kolejnego etapu przejdzie 8 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń i poprawność instalacji ze zdjęć. Uwaga! Na zdjęciu powinny być widoczne elementy konstrukcji oraz montaż falownika i zabezpieczeń.

Informacje o konkursie dostępne są TUTAJ


Słuchaczy zapraszamy na fotowoltaiczne prelekcje

Przedstawiciele Stowarzyszenia SBF POLSKA PV będą aktywnymi uczestnikami IX OGÓLNOPOLSKIE FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+ – to ogólnopolska konferencja poświęcona branży PV.

SOLAR + to konferencja dla przedstawicieli branż fotowoltaicznej i kolektorów słonecznych, inwestorów, władz samorządowych oraz pasjonatów energetyki słonecznej. Spotkanie jest niepowtarzalną okazją do poznania i poszerzenia wiedzy na temat rozwiązań OZE oraz spotkania z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami z branży słonecznej.

Rejestracja na Forum SOLAR+ i program konferencji TUTAJ


O targach ENEX

Energetyka, fotowoltaika, pompy ciepła to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się podczas XXI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XVI Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających, ponownie w Targach Kielce już 28 lutego – 1 marca 2018 r.
Targi ENEX i ENEX Nowa Energia, to obowiązkowa pozycja w kalendarzu wszystkich osób zainteresowanych sektorem energetycznym. Wśród wystawców wystawy nie zabraknie m.in. firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji urządzeń z zakresu wytwarzania, przesyłania i dystrybucji energii. Swoje pięć minut będą miały technologie powiązane z energią słoneczną, wodną i biopaliwami.

Serdecznie zapraszamy do energetycznych spotkań!
Do zobaczenia!