Ostatni rok przyniósł dynamiczny wzrost w branży fotowoltaicznej. Instalowano nieomal 4 razy więcej mikroinstalacji niż w roku poprzedzającym. Przełożyło się to też na liczbę firm zainteresowanych środowiskiem energetyki odnawialnej. Napawa nas to bardzo dużym optymizmem.

Proporcjonalnie do rozwoju branży, SBF POLSKA PV wzbogaciło się o nowych członków wspierających. W poczcie tych firm znalazło się przedsiębiorstwo Vaillant Saunier Duval. Serdecznie witamy na pokładzie! Wierzymy, że wspólnie będziemy mogli wpływać na cały rynek energetyki słonecznej.

Vaillant Saunier Duval gwarantuje pełne wsparcie w zakresie doradztwa i serwisu. Na rynku polskim oferuje gazowe kotły do centralnego ogrzewania i ciepłej wody, w tym także kotły kondensacyjne, pompy ciepła, urządzenia klimatyzacyjne, zestawy solarne, fotowoltaikę, oraz gazowe podgrzewacze ciepłej wody. Vaillant jest najbardziej znaną marką grzewczą w Europie i popularną daleko poza Europą. Zatrudniając ponad 12 000 pracowników, Vaillant rozwija i produkuje swoje produkty w 14 lokalizacjach w ośmiu krajach. Posiada własne biura sprzedaży w 20 krajach i eksportuje do ponad 60 innych krajów i regionów.