Vex Energy zasila poczet członków wspierających SBF POLSKA PV!

Vex Energy sp z o. o. to firma z bogatym doświadczeniem, która oferuje swoim klientom instalacje fotowoltaiczne najwyższej jakości. Pracuje wyłącznie w oparciu o atestowane podzespoły zajmujące czołowe miejsca w światowych rankingach fotowoltaicznych. Ekipy monterskie tej firmy posiadają najwyższe kwalifikacje oraz wszelkie niezbędne dokumenty konieczne do realizacji zadań związanych z montażem systemów fotowoltaicznych. Vex Energy nieustannie dąży do poszerzania kwalifikacji wśród doradców klienta oraz doradców technicznych.

Firma oferuje swoim klientom rozwiązania fotowoltaiczne spełniające rygorystyczne warunki bezpieczeństwa pożarowego i budowlanego. Klienci Vex Energy mogą liczyć na kompleksową obsługę w kwestiach energetycznych, pełne wsparcie po wybudowaniu instalacji oraz jej monitorowanie pod kątem poprawności działania. Dzięki udzielanej Gwarancji Mocy Vex Energy daje pewność, że wywiążą się z ze swoich obowiązków z najwyższą starannością.

Inwestycja w przyszłość z Vex Energy to wybór, na który stawia coraz większa liczba inwestorów. Dzięki zadowoleniu i zaufaniu klientów, Vex Energy wciąż się rozwija, poszukując kolejnych rozwiązań technologicznych, najlepiej dopasowanych do zapotrzebowań swoich klientów.

Zapraszamy na stronę Vex Energy, gdzie znajdują się przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez firmę Vex Energy, informacje dotyczące finansowania instalacji oraz wiele przydatnych artykułów.