Witamy w gronie Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV Kancelarię Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp. j.

 

Informacje o Kancelarii:

 

Kancelaria została założona w 1990 roku przez dr. Gabriela Wujka. Początkowo działaliśmy pod firmą Altheimer & Gray i byliśmy pierwszą zagraniczną kancelarią prawną w Polsce. W 2004 roku dołączyliśmy do amerykańskiej sieci Chadbourne & Parke. Od 2016 roku kontynuujemy świadczenie usług jako polska kancelaria prawna.

Podczas trzydziestu lat praktyki prawnicy naszej Kancelarii odegrali znaczącą rolę w procesie transformacji polskiej gospodarki, czego potwierdzeniem jest tytuł „Prawnik 30-lecia” otrzymany w 2018 roku przez naszych Senior Partners, Dorotę Szubielską i Gabriela Wujka w prestiżowym rankingu Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych i dziennika Rzeczpospolita.

Uczestniczyliśmy w projektach wymagających pionierskich i innowacyjnych rozwiązań. Zdobyte doświadczenie wyposażyło nas w umiejętności i przenikliwość potrzebne do kreatywnego myślenia i oferowania Klientom nowatorskich usług prawnych w sytuacjach nietypowych i stanowiących wyzwanie.

Do grona naszych Klientów należą międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe, czołowe polskie banki, największe firmy prywatne i państwowe, średni i mali przedsiębiorcy, a także stowarzyszenia i fundacje.

Od lat jesteśmy wyróżniani zarówno w międzynarodowych rankingach rynku prawniczego, takich jak Chambers Europe, IFLR1000, Legal500, jak i w klasyfikacjach polskich wydawnictw branżowych „Rzeczpospolita” i „Forbes”, za osiągnięcia w zakresie energetyki, prawa spółek, fuzji i przejęć, podatków, nieruchomości, rozwiązywania spraw spornych oraz bankowości i finansowania transakcji.

 


 

Chcesz dołączyć do SBF Polska PV?

Dowiedz się więcej!