EKO WIND nowym członkiem wspierającym SBF POLSKA PV!

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe EKO WIND inż. Anna Machalska to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Początkowo firma swoje działania koncentrowała wokół dużych projektów farm wiatrowych w Polsce. Firma EKO WIND współpracowała z prekursorami tej gałęzi gospodarki w kraju, wykonując dla nich pomiary wietrzności terenu oraz przygotowując dokumentację niezbędną do przeprowadzenia inwestycji.

Wraz ze zmianami na rodzimym rynku OZE, firma EKO WIND postawiła na rozwój w dziedzinie mikroinstalacji, skupiając się na instalacjach fotowoltaicznych. Dziś, po wielu latach działalności EKO WIND może pochwalić się setkami zadowolonych klientów i mocną pozycją na rynku jako firma doświadczona i stawiająca na jakość, co poświadcza udzielając 10 letniej gwarancji montażowej.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, podnoszeniu kwalifikacji kadry zarządzającej i pracowniczej, współpracy z rzetelnymi dystrybutorami oraz pracy na sprawdzonych i wysokiej klasy komponentach, firma gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz kompleksową obsługę klienta. Ponadto, kadra EKOWIND jest autoryzowanym serwisem falowników SOFAR (SOFAR Service Partner) oraz certyfikowanym instalatorem falowników SolarEdge (SolarEdge Certified Installer).

Firma od 2018 roku należy również do grona członków Corab Partner, zrzeszającego około 120 przedsiębiorstw w kraju z branży OZE, które wyróżniają się rzetelnością i jakością świadczonych usług na rynku PV.

Więcej informacji na: www.ekowind.com.pl