Maciej Borowiak

Maciej Borowiak

Prezes Zarządu

Linkedin

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem branży finansowej, e-commerce i energetycznej.

W 2015 roku, wraz z zespołem, wcześniej stanowiącym dział jednego z przedsiębiorstw, powołał do życia firmę Brewa, opartą o tzw. turkusowy system wartości. Dziś oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie energetyki odnawialnej dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Jest przekonany, że każdy może być prosumentem, czyli jednocześnie konsumentem i producentem energii pozyskiwanej w oparciu o naturalne, odnawialne zasoby. Wierzy, że nowoczesne rozwiązania energetycznie, takie jak fotowoltaika, pozytywnie wpłyną nie tylko na zasobność naszych portfeli, ale i na środowisko, w którym żyjemy.

Bogdan Szymański

Bogdan Szymański

Wiceprezes ds. technicznych i szkoleniowych

Linkedin

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – specjalność odnawialne źródła energii. Współautor programu komputerowego „kolektorek”, członek zespołu redakcyjnego GLOBEnergia. Autor wielu kursów min „Eko-Gmina”, „Samorządowy Menedżer ds. Energii” czy szkoleń z zakresu systemów fotowoltaicznych m.in. Solar+. Autor wielu poradników, w tym książki „Instalacje fotowoltaiczne”.

Robert Maczionsek

Wiceprezes ds. technicznych i szkoleniowych

Linkedin

Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej na kierunku Elektronika i Telekomunika.

Inżynier z ponad 20-letnim doświadczeniem w branżach okablowania strukturalnego, automatyki oraz fotowoltaiki.

Trener i wykładowca technicznych przedmiotów obieralnych Politechniki Śląskiej.

Pomimo sporego doświadczenia wciąż znajduje wiele przyjemności w rozwijaniu swoich kompetencji oraz pogłębianiu wiedzy związanej z energetyką odnawialną, a w szczególności z fotowoltaiką oraz pompami ciepła.

Prywatnie miłośnik dobrej muzyki, literatury oraz motocykli.

Grzegorz Burek

Grzegorz Burek

Wiceprezes ds. kontaktów branżowych

Linkedin

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Redaktor naczelny GLOBEnergii. Wieloletni działacz na rzecz zrównoważonego rozwoju. Propagator rozwoju rynku pomp ciepła i elektrowni fotowoltaicznych, jako dwóch uzupełniających się źródeł.

Piotr Kisiel

Piotr Kisiel

Wiceprezes ds. Rozwoju Rynku

Linkedin

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej in. Stanisława Staszica w Krakowie ze specjalizacją Gospodarka Paliwami i Energią. Od początku kariery zadowolonej (ponad 14 lat) związany z energetyką.

Ponad 5 lat jako specjalista w Departamencie Energetyki Ministerstwa Gospodarki (obecnie Ministerstwo Klimatu).  Od ponad 7 lata realizuję się zawodowo, jako Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu spółki Manitu Solar PL Sp. z o,o, działającej w obszarze dystrybucji rozwiązań dla fotowoltaiki.

Prywatnie jestem mega dumnym tatą 2 synów i chyba całkiem spoko mężem, jak i zapalonym piłkarzem i sportowcem-amatorem 🙂