Nazwa firmy
4 ECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NIP: 9592015766
REGON: 381632584
KRS: 0000754300

Opis firmy

4 ECO to marka, która w 2018 roku dynamicznie weszła na rynek odnawialnych źródeł energii, stając się jej niekwestionowanym liderem. Firma powstała w Kielcach i tam też znajduje się jej główna siedziba. Działa na terenie całego kraju, gdzie posiada wiele swoich oddziałów.

Zespół 4 ECO tworzą ludzie z pasją, otwarci na rozwój i innowacje. Dysponowanie  wykwalifikowanymi własnymi ekipami monterskimi zapewnia terminowe wykonywanie zleceń, wysoką jakość i konkurencyjność na tle innych firm. Klienci wybierając produkty i usługi 4 ECO, przyczyniają się do ochrony środowiska, gdyż wszystkie oferowane rozwiązania są w pełni ekologiczne.

Działania spółki z zakresu CSR nie ograniczają się tylko do kwestii proekologicznych, związanych z jej podstawową działalnością. Firma angażuje się również w akcje na rzecz lokalnej społeczności, wspierając kluby sportowe, różne inicjatywy społeczne i charytatywne.

Firma jest także głównym sponsorem klubów Industria Kielce, Korona Kielce, Górnik Zabrze oraz młodzieżowego klubu sportowego – 4 ECO Astra Piekoszów.

Kapitał zakładowy spółki wynosi 1 000 000 zł. Wartość rynkową spółki szacuje się na 169 mln zł.

Dowodem uznania 4 ECO Sp. z o.o. jest przyznanie firmie wielu prestiżowych nagród
i wyróżnień, wśród których wymienić należy: Gazele Biznesu 2023, QI QUALITY INTERNATIONAL Najwyższa Jakość 2023, Lider Regionu 2023 w kategorii Innowacyjność 2023, Lider Regionu 2022 w kategorii Odnawialne Źródła Energii, Tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii QI Services 2022 – Usługi Najwyższej Jakości Odnawialnych Źródeł Energii, Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2021, Gepard Biznesu 2021, Firma Roku 2021 w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości, Lider Regionu 2020 w kategorii Nowe Technologie czy Złoty Filar Budownictwa 2020.

Zakres działalności

Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją oraz instalacją rozwiązań z zakresu fotowoltaiki oraz nowoczesnych pomp ciepła. W ofercie znajdują się między innymi instalacje przydomowe oraz farmy fotowoltaiczne będące najbardziej ekologicznym sposobem produkcji prądu, a także wykorzystywany w branży budowlanej nowoczesny system termoizolacji PSCoat.

Oferta Spółki skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również
do instytucji publicznych i przedsiębiorców.