Firma Elektro Masters zasila poczet członków wspierających SBF POLSKA PV!

 

Głównym celem firmy Elektro Masters jest propagowanie odnawialnych źródeł energii, a w szczególności tych wykorzystujących promieniowanie słoneczne. Firma działa na rynku od 2013 i ma na swoim koncie już ponad 1000 projektów fotowoltaicznych i solarnych.

Elektro Masters zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji począwszy od przygotowania projektu instalacji, poprzez montaż i dopełnienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym związanych z podłączeniem instalacji do sieci dystrybucyjnej.

Nadzorowane przez Elektro Masters projekty wykonywane są w oparciu o komponenty najwyższej jakości. Moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz systemy montażowe posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i objęte są długoletnim okresem gwarancji.

Zespół Elektro Masters tworzą wykwalifikowane osoby, dla których niezmiernie ważne jest środowisko naturalne oraz poprawa jego jakości. Dzięki licznym szkoleniom i uzyskanym uprawnieniom zespół Elektro Masters posiada szeroką wiedzę, którą wykorzystuje i przekazuje na wykonywane instalacje. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi producentami komponentów fotowoltaicznych jak i solarnych pozwoliły firmie osiągnąć wysoki standard obsługi.

Więcej informacji na temat Elektro Masters można znaleźć tutaj.