JBGPV dołącza do grona członków SBF POLSKA PV!

JBGPV to marka firmy JBG-2, polskiego producenta rozwiązań w zakresie urządzeń dla chłodnictwa i gastronomii, oświetlenia LED, kabin kriogenicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji, dają gwarancję wysokiej jakości oferowanych urządzeń, a produkcja modułów fotowoltaicznych jest doskonałym rozszerzeniem portfolio firmy.
W 2020 roku JBG-2 uruchomiło fabrykę na Śląsku, ze zautomatyzowaną linią produkcyjną modułów fotowoltaicznych. Wszystkie elementy, z których są zbudowane moduły polskiego producenta przechodzą sześciostopniową kontrolę jakości. Materiały wykorzystane do produkcji modułów pochodzą od sprawdzonych dostawców, co jest kluczowe w kwestii niezawodności i jakości produkowanych modułów.
Jako producent modułów, JBGPV oferuje szereg modeli paneli fotowoltaicznych spełniających najwyższe standardy rynkowe. Dowodem tego są zadowoleni klienci działający na całym świecie. Korzystając z doświadczenia kadry inżynierskiej JBGPV, a także mając do dyspozycji własne laboratoria, oraz nowoczesną linię produkcyjną, firma wprowadza jako uzupełnienie oferty produktowej, pompy ciepła w technologii monoblok i split.

Zapraszamy na stronę JBGPV!