Pro-Sun Sp. z o.o. dołącza do grona członków SBF POLSKA PV!

Informacja o firmie:

Pro-Sun to firma, która powstała w 2010 roku. Specjalizuje się w promowaniu ekologicznych źródeł energii. W jej ofercie znajdziemy nowoczesne instalacje oraz systemy fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych, a także energooszczędne technologie grzewcze (pompy ciepła, kotły elektrodowe i grzejniki termooszczędne) oraz autonomiczne lampy solarne.

Firma, za całokształt działalności, nagrodzona została dwa lata z rzędu przez Instytut Europejskiego Biznesu tytułami : Gepardy Biznesu 2020 i 2021, Brylant Polskiej Gospodarki 2020 i 2021, Efektywna Firma 2020 i 2021 oraz Mocna Firma Godna Zaufania 2020 i 2021.

Firma Pro-Sun jest jedną z pierwszych, która rozpoczęła budowę instalacji fotowoltaicznych w Polsce. W 2014r wybudowała dachową instalację fotowoltaiczną o mocy 140kWp, była to wówczas 3-cia największa instalacja dachowa w Polsce. W realizacjach wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w Niemczech u naszych partnerów w latach 2010-2014. Naszą naczelną ideą jest niemiecka dokładność, fachowość, terminowość i zadowolenie klienta.

Pro-Sun zajmuje się projektowaniem (w tym projektu budowlane), wykonawstwem pod klucz, pozyskiwaniem finansowania na projekty dla klientów, obsługą procedur podłączenia do sieci itp.

Więcej o firmie : https://pro-sun.com.pl/


Chcesz dołączyć do SBF Polska PV? Dowiedz się więcej na: https://polskapv.pl/czlonkostwo/