SunSol zasila poczet członków wspierających SBF POLSKA PV!

Firma SunSol jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku firm zajmujących się systemami fotowoltaicznymi. Dostarcza nowoczesne systemy do produkcji energii elektrycznej oraz rozwiązania ograniczające jej zużycie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i korzystaniu wyłącznie ze sprawdzonych komponentów renomowanych firm o wieloletniej gwarancji, firma może zapewnić Inwestorowi najwyższą jakość produktów i obsługi klienta oraz najwyższy standard instalacji.

SunSol szczyci się najwyższą jakością swoich usług, co potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia, m.in. 1. miejsce w konkursie „Instalator roku 2019”, organizowanym przez Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej SBF, 1 miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez producenta modułów Hanwha Q.Cells czy 3 miejsce w konkursie na najlepszą instalację referencyjną Fronius 2018 roku w kategorii Najlepsza Instalacja Domowa. Ponadto Sunsol należy do autoryzowanych partnerów takich producentów, jak amerykańska firma SunPower, norweska firma REC czy pochodząca z Niemiec firma Q.Cells. Należy również do wąskiego grona service- i system-partnerów dwóch najpopularniejszych na polskim rynku marek inwerterów, czyli SolarEdge i Fronius.

SunSol realizuje instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski, nie ogranicza się jednak tylko do naszego kraju. Instalacje firmy Sunsol znajdują się m.in. na biegunach północnym i południowym, Malediwach czy Finlandii.

W SunSol każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczać Inwestorom najskuteczniejsze rozwiązania, skrojone na miarę ich potrzeb. Sunsol realizuje zarówno instalacje sieciowe, jak i akumulatorowe, dzięki czemu oferuje szeroki zakres możliwości projektowych i elastyczność wobec wymagań Partnerów.